Rozstrzygnięcia konkursów

QUIZY

Wyniki quizu dla uczniów klas 1-3 szkoły podstawowej

Wyniki quizu dla uczniów klas 4-6 szkoły podstawowej

Wyniki quizu Nr 1 dla uczniów klas 7-8 szkoły podstawowej

Wyniki quizu Nr 2 dla uczniów klas 7-8 szkoły podstawowej

KONKURS PLASTYCZNY

Wyniki konkursu plastycznego dla klas I-IV szkół podstawowych

Wyniki konkursu plastycznego dla klas V-VIII szkół podstawowych

GALERIA PRAC NAGRODZONYCH

Konkurs plastyczny dla uczniów klas I – IV szkół podstawowych rozstrzygnięty. Oto wyniki:

FINALIŚCI:

I miejsce – Jakub Łukasz Soprych – Publiczna Szkoła Podstawowa w Pilźnie

 

II miejsce – Amelia Rówińska – Szkoła Podstawowa nr 4 w Jaśle

III miejsce – Anna Antas – Publiczna Szkoła Podstawowa w Czermnej

LAUREACI GMINNI:

Gmina Biecz:
1) Lena Basista – Zespół Szkolno – Przedszkolny w Libuszy
2) Gabriela Świerz – Zespół Szkolno – Przedszkolny w Libuszy1) Kacper Nowak – Szkoła Podstawowa im. KEN w Brzostku
2) Emilia Świstak – Szkoła Podstawowa w Kamienicy Górnej

Gmina Brzyska:
1) Maciej Jasicki – Zespół Szkolno – Przedszkolny w Brzyskach
2) Filip Stasiowski – Zespół Szkolno – Przedszkolny w Brzyskach

Gmina Chorkówka:
1) Aleksander Głowa – Szkoła Podstawowa w Bóbrce
2) Antonina Liwosz – Szkoła Podstawowa w Chorkówce

Gmina Dębica:
1) Maksymilian Janora – Publiczna Szkoła Podstawowa w Brzeźnicy
2) Wiktoria Pawełek – Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Pustkowie – Osiedlu
3) Julia Franczak – Publiczna Szkoła Podstawowa w Brzeźnicy
4) Zuzanna Sak – Zespół Szkół w Zawadzie

Miasto Dębica:
1) Lena Starzyk – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 w Dębicy

Gmina Dębowiec:
1) Wiktoria Osika – Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Foluszu
2) Dawid Maciejczyk – Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Foluszu

Gmina Jasło:
1) Wiktoria Hyziak – Szkoła Podstawowa w Niepli

Miasto Jasło:
1) Zuzanna Lechowska – Zespół Szkół Miejskich nr 2 w Jaśle
2) Karolina Piecuch – Szkoła Podstawowa nr 4 w Jaśle
3) Julia Korzeniowska – Zespół Szkół Miejskich nr 1 w Jaśle

Gmina Jedlicze:
1) Emilka Łątka – Szkoła Podstawowa w Dobieszynie
2) Karol Cholewiak – Szkoła Podstawowa w Dobieszynie

Gmina Jodłowa:
1) Patrycja Kołczak – Szkoła Podstawowa nr 1 w Jodłowej
2) Patryk Bułat – Szkoła Podstawowa nr 1 w Jodłowej

Gmina Kołaczyce:
1) Antoni Walczak – Publiczna Szkoła Podstawowa w Kołaczycach
2) Paulina Gadzała – Zespół Szkół Społecznych w Krajowicach

Gmina Krempna:
1) Lena Wojtas – Szkoła Podstawowa w Krempnej
2) Jakub Leputa – Szkoła Podstawowa w Krempnej

Gmina Nowy Żmigród:
1) Magdalena Świerzowska – Szkoła Podstawowa w Nowym Żmigrodzie
2) Kamil Homlak – Szkoła Podstawowa w Makowiskach

Gmina Osiek Jasielski:
1) Stanisław Warywoda – Szkoła Podstawowa w Osieku Jasielskim
2) Aldona Opałka – Szkoła Podstawowa w Zawadce Osieckiej

Gmina Pilzno:
1) Zofia Domin – Publiczna Szkoła Podstawowa w Pilźnie

Gmina Sękowa:
1) Emilia Dyczko – Szkoła Podstawowa w Sękowej
2) Julia Wszołek – Szkoła Podstawowa w Sękowej

Gmina Skołyszyn:
1) Zuzanna Rak – Szkoła Podstawowa w Bączalu Dolnym

Gmina Szerzyny:
1) Mateusz Dąbrowski – Szkoła Podstawowa w Swoszowej

Gmina Tarnowiec:
1) Milena Drożdż – Szkoła Podstawowa w Tarnowcu
2) Zuzanna Szczypińska – Szkoła Podstawowa w Tarnowcu
3) Julia Betlej – Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Czeluśnicy

Gmina Żyraków:
1) Eryk Kwolek – Szkoła Podstawowa w Straszęcinie
2) Martyna Kulas – Szkoła Podstawowa w Zasowi

Konkurs plastyczny  dla uczniów klas V – VIII szkół podstawowych rozstrzygnięty. Oto wyniki:

FINALIŚCI:

I miejsce – Natalia Krupa – Szkoła Podstawowa w Sękowej

II miejsce – Piotr Balcerzak – Szkoła Podstawowa w Kobylanach

III miejsce – Anna Olech – Zespół Szkół w Zawadzie

LAUREACI GMINNI:

Gmina Biecz:
1) Dominika Szafraniec – Szkoła Podstawowa w Racławicach
2) Amelia Rzepiela – Zespół Szkolno – Przedszkolny w Strzeszynie

Gmina Brzostek:
1) Oliwia Przebięda  – Szkoła Podstawowa im. KEN w Brzostku

Gmina Brzyska:
1) Natalia Warzecha – Szkoła Podstawowa w Lipnicy Dolnej
2) Wiktoria Jaśkowiak – Zespół Szkolno – Przedszkolny w Brzyskach
3) Marlena Bożek – Zespół Szkolno – Przedszkolny w Brzyskach

Gmina Chorkówka:
1) Patrycja Firlej – Zespół Szkół w Zręcinie

Gmina Dębica:
1)  Julia Podolska – Zespół Szkół w Zawadzie

Miasto Dębica:
1) Artur Szewc – Niepubliczna Szkoła Podstawowa Weldon School w Dębicy
2) Bartosz Pyrchla –  Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 w Dębicy

Gmina Dębowiec:
1) Lena Kozek – Zespół Szkół w Woli Dębowieckiej

Gmina Jasło:
1) Martyna Alibożek – Szkoła Podstawowa w Trzcinicy

Miasto Jasło:
1) Antoni Moskal – Szkoła Podstawowa nr 12 w Jaśle
2) Blanka Smagacka – Zespół Szkół Miejskich nr 1 w Jaśle
3) Laura Janik – Zespół Szkół Miejskich nr 1 w Jaśle

Gmina Jedlicze:
1) Emilia Ochała – Szkoła Podstawowa w Jedliczu
2) Michał Tuleja – Szkoła Podstawowa w Jedliczu

Gmina Jodłowa:
1) Aleksandra Materowska – Szkoła Podstawowa nr 1 w Jodłowej
2) Wiktoria Kita – Szkoła Podstawowa nr 1 w Jodłowej

Gmina Kołaczyce:
1) Anna Mordel – Publiczna Szkoła Podstawowa w Kołaczycach
2) Patrycja Iwanicka – Publiczna Szkoła Podstawowa w Kołaczycach
3) Kamila Garduła – Zespół Szkół Społecznych w Krajowicach

Gmina Krempna:
1) Antonina Ziemba – Szkoła Podstawowa w Krempnej
2) Zuzanna Słonka – Szkoła Podstawowa w Krempnej

Gmina Nowy Żmigród:
1) Piotr Maresz – Szkoła Podstawowa w Nowym Żmigrodzie
2) Adam Źrebiec – Szkoła Podstawowa w Nowym Żmigrodzie

Gmina Osiek Jasielski:
1) Piotr Gronek – Szkoła Podstawowa w Osieku Jasielskim
2) Gracjan Brągiel – Szkoła Podstawowa w Osieku Jasielskim

Gmina Pilzno:
1) Gabrysia Stróż – Publiczna Szkoła Podstawowa w Strzegocicach
2) Karol Nalepa – Publiczna Szkoła Podstawowa w Pilźnie

Gmina Sękowa:
1) Justyna Nowak – Szkoła Podstawowa w Sękowej

Gmina Skołyszyn:
1) Julia Wypasek – Szkoła Podstawowa w Bączalu Dolnym
2) Wiktoria Wojdyła – Szkoła Podstawowa w Bączalu Dolnym

Gmina Szerzyny:
1) Ewa Sarna – Publiczna Szkoła Podstawowa w Czermnej
2) Anna Kosiek – Publiczna Szkoła Podstawowa w Żurowej
3) Aniela Garncarz – Publiczna Szkoła Podstawowa w Swoszowej
Jeremiasz Rak – Publiczna Szkoła Podstawowa w Czermnej

Gmina Tarnowiec:
1) Kamil Banach – Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Czeluśnicy
2) Julia Pawłowska – Szkoła Podstawowa w Tarnowcu

Gmina Żyraków:
1) Hania Wilk – Szkoła Podstawowa w Żyrakowie
2) Lena Rachwał – Szkoła Podstawowa w Żyrakowie

Przekazywanie/wręczanie nagród rozpocznie się po dniu 15.11.2021r. Nagrody będą przekazane na adres szkoły do której uczęszcza finalista/laureat konkursu lub dostarczone/odebrane w innej formie uzgodnionej z Organizatorem.

Kilka zdjęć

Wyniki quizu dla uczniów klas 1-3 szkoły podstawowej

I miejsce – Magdalena Świerzowska – Szkoła Podstawowa w Nowym Żmigrodzie
II miejsce – Anna Durał – Szkoła Podstawowa w Nowym Żmigrodzie
III miejsce – Kamila Kochanik – Szkoła Podstawowa w Nowym Żmigrodzie

Wyniki quizu dla uczniów klas 4-6 szkoły podstawowej

I miejsce – Anna Nowińska – Szkoła Podstawowa w Kołaczycach
II miejsce – Karol Kopacz – Szkoła Podstawowa nr. 1 w Jodłowej
III miejsce ex aequo:
Roksana Czachara – Szkoła Podstawowa nr. 1 w Jodłowej
Aleksandra Namysł – Szkoła Podstawowa w Kołaczycach

Wyniki quizu Nr 1 dla uczniów klas 7-8 szkoły podstawowej

I miejsce – Klaudia Mastej – Szkoła Podstawowa w Nowym Żmigrodzie
II miejsce – Antoni Buda – Szkoła Podstawowa w Kołaczycach
III miejsce – Natalia Warzecha – Szkoła Podstawowa nr. 1 w Jodłowej

Wyniki quizu Nr 2 dla uczniów klas 7-8 szkoły podstawowej

I miejsce – Antoni Buda – Szkoła Podstawowa w Kołaczycach
II miejsce – Maksymilian Dzik – Szkoła Podstawowa nr.1 w Jodłowej
III miejsce – Natalia Warzecha – Szkoła Podstawowa nr. 1 w Jodłowej